Worek sensoryczny INTIMATE BAG/KIDS

Wysyłka w: 7-14 dni
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Worek sensoryczny INTIMATE BAG dla dzieci to produkt służący do stymulacji czucia głębokiego, rozwijaniu koncentracji i wyciszeniu.  W worku można spędzać dużo czasu dzięki jego cechom tj.:

 • transparentność,
 • termoaktywność,
 • oddychanie.

Worek sensoryczny INTIMATE BAG jest narzędziem, które wspomaga terapię sensoryczną, pomaga wyciszyć system nerwowy. Z użyciem tego produktu możemy pomóc dzieciom odpocząć po dużym wysiłku intelektualnym w szkole czy napiętej sytuacji emocjonalnej.
Obiekty sensoryczne Intibag otrzymały znak jakości NAGRODA RODZICÓW 2021!

 

Worek sensoryczny INTIMATE BAG dla dzieci to produkt służący do stymulacji czucia głębokiego, rozwijaniu koncentracji i wyciszeniu.  W worku można spędzać dużo czasu dzięki jego cechom tj.:

 • transparentność,
 • termoaktywność,
 • oddychanie.

Docisk worka dobieramy wg indywidualnych parametrów tj.:

 • wielkość ciała,
 • zapotrzebowanie na docisk,
 • temperament (i pasujący do niego kolor worka)

Worek sensoryczny INTIMATE BAG jest narzędziem, które wspomaga terapię sensoryczną, pomaga wyciszyć system nerwowy. Z użyciem tego produktu możemy pomóc dzieciom odpocząć po dużym wysiłku intelektualnym w szkole czy napiętej sytuacji emocjonalnej. Poprzez kontakt ze swoim ciałem wewnątrz worka, koncentrację na oddechu, w ciszy i “prywatnej”przestrzeni dziecko może wyregulować swój stan psycho-fizyczny i ponownie “naładować baterie”. 

W przypadku małych dzieci do 7 roku życia korzystanie z worka powinno odbywać się razem z opiekunem tak, aby zapewnić dziecku komfort (przestrzeń, czas i ciszę) i towarzyszyć mu w tym doświadczeniu. Poczucie bezpieczeństwa zaspokojone przez opiekuna  sprawi, że dziecko wyciszy się i rozluźni  się w odpowiedni sposób. 

Worki sensoryczne INTIMATE BAG dobieramy wg. poziomu sprężystości i koloru. Popiół jako kolor neutralny polecamy dzieciom najbardziej wrażliwym na bodźce. Lazur zagwarantuje podwodną podróż, a kurkuma to duża dawka energii i słońca.

Worek występuje w dwóch wersjach sprężystości

A. większy docisk zapewnia silną stymulację czucia głębokiego. Umożliwia natychmiastowe odseparowanie od bodźców. Ten worek sensoryczny zalecany jest dzieciom z dużymi potrzebami dociskowymi, które lubią być ściskane, zakopują się pod kołdrę, szukają bodźców dotykowych. Da wytchnienie dzieciom nadmiernie pobudzonym.
Rozmiar : 205 cm dł. / 36 cm szer.

B. mniejszy docisk pozwala na utrzymanie większej przestrzeni oraz większy kontakt ze światem zewnętrznym. Zapewnia łatwą zmianę pozycji, łatwe wchodzenie na zewnątrz i wychodzenie do środka. Świetnie sprawdza się jako narzędzie do pracy z emocjami, w zabawach ruchowych (ciągnięcie, huśtanie), może pełnić rolę lekkiego śpiworka do spania.Rozmiar : 170 cm dł./ 39 cm szer.

Rekomendowany minimalny czas przebywania w worku to 5 min – 20 min. Uwaga:  w worku można przebywać dowolną ilość czasu. Można w nim swobodnie oddychać!
Nasi dystrybutorzy to: Noski Noski i Haniwood
Kupujcie tylko autoryzowane produkty Intibag!

UWAGA!

Obiekty Intibag są wykonywane ręcznie, ze szczególną starannością - specjalnie dla Ciebie:). Dlatego nastaw się na wydłużony termin realizacji. Może zdażyć się tak (szczególnie przy mniejszych obiektach), że otrzymasz swój obiekt przed upływem 7 dni.

W przypadku większych obiektów - nastaw się na 7-14 dni. Nie złość się na nas proszę, jeśli ten termin nieco się wydłuży:).

Pamiętaj! Ręczna robota z sercem i pasją - specjalnie dla Ciebie!

 

 • Obiekty Intibag otrzymały nagrodę DOBRY WZÓR 2023.
 • Obiekty sensoryczne otrzymały znak jakości NAGRODA RODZICÓW 2021.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl