Worek sensoryczny INTIMATE BAG

Wysyłka w: 7-14 dni
Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Intimate bag to worek sensoryczny, w którym możesz odpocząć. Miękki transparentny materiał Secondskin® dociska całe Twoje ciało.
Dorośli ludzie przebywający w workach są zrelaksowani, dobrze się ze sobą czują i pozytywnie odnoszą się do innych ludzi. To narzędzie do medytacji, samorozwoju i budowania świętego spokoju:)

 

Worki sensoryczne INTIMATE BAG dla dorosłych to propozycja dla osób, które poszukują chwili relaksu i wyciszenia. Mogą one służyć do samorozwoju – medytacji, pracy z oddechem, praktyki ruchowej. Stanowi on też narzędzie, które może zaspokoić potrzebę bliskości, podnieść poczucie bezpieczeństwa czy akceptacji własnego ciała. 

Worek sensoryczny INTIMATE BAG służy także do stymulacji czucia głębokiego, dotyku, docisku. Dzięki pracy z tym narzędziem możemy w sposób naturalny odblokować ograniczające nasze działo napięcie. 

Produkt ten może stanowić także letni śpiwór, w którym ciało nie poci się – oddycha bez przeszkód oraz jest masowane przez całą noc.

Rekomendowany minimalny czas przebywania w worku to 20 min – 60 min. Uwaga : w worku można przebywać bez ograniczeń czasowych. Można w nim swobodnie oddychać!

Obiekty sensoryczne INTIBAG są:

  • wielofunkcyjne– pozytywnie wpływają na zdrowie fizyczne, regulują emocje. Mogą stanowić narzędzie do pracy nad rozwojem osobistym czy też być elementem kreatywnej zabawy oraz wypoczynku w przestrzeni domowej. 
  • innowacyjne – obiekty te są ściśle dostosowane do potrzeb ludzkiego ciała. Ich budowa jest efektem współpracy z ekspertami w dziedzinie ruchu, tańca, fizjoterapii, psychologii.
  • bezpieczne – obiekty stworzone zostały z przyjaznych ciału materiałów, dzięki czemu są funkcjonalnie i komfortowe w użyciu.
  • estetyczne – przygotowane zostały w taki sposób aby stanowiły piękne dopełnienie przestrzeni domowej czy też gabinetu fizjoterapii, sali gimnastycznej itp

 

Worek występuje w dwóch wersjach gęstości:

A-  zapewnia większy docisk
Rozmiar: 205 cm dł./ 42 cm szer.

B- zapewnia mniejszy docisk
Rozmiar: 190 cm dł./ 42 cm szer.

 

Obiekty Intibag otrzymały nagrodę DOBRY WZÓR 2023.
Obiekty sensoryczne otrzymały znak jakości NAGRODA RODZICÓW 2021.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl