Puf sensoryczny HOLLOW BAG

Wysyłka w: 7-14 dni
Cena: 689,00 zł 689.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Hollow Bag to wielofunkcyjny, stacjonarny puf sensoryczny, który przeznaczony jest dla dzieci w wieku 0-6 lat. To miejsce, w którym każdy mały człowiek może się schować i zrelaksować, oddając zabawie lub odpoczynkowi. Obiekt stymuluje czucie głębokie i zmysł równowagi. Pufa wewnętrzna będzie doskonałym masażerem dla opiekuna! Wystarczy ją wyjąć z dziupli:) Obiekt otrzymał znak jakości NAGRODA RODZICÓW 2021.

Obiekt możemy naciągnąć i przywiązać jego koniec do elementów konstrukcyjnych w mieszkaniu (odkryte belki stropowe, barierka na antresoli i inne) lub zastosować mocowanie sufitowe.

W zestawie otrzymujecie Państwo dziuplę sensoryczną, pufę Rolling bag oraz hak do mocowania.

 

Hollow Bag to trzy pomoce sensoryczne w jednym:

  • dziupla
  • pufa Rolling bag (duża)
  • hamak sensoryczny 

 

W dziupli dziecko może odseparować się od nadmiaru bodźców, wyciszyć się, schować całe swoje ciało. Dzięki sprężynującym ścianom może oddać ciężar i rozluźnić się.

Pufa rolling bag to ośmiokilogramowy obiekt służący do stymulacji czucia głębokiego  opiekuna małego dziecka. Korzystanie z obiektu pozwala zaznać uzdrawiającej mocy docisku poprzez masaż. Dla dzieci to również sensoryczna wyspa do wspinania się.

Hamak sensoryczny to trzeci z elementów składających się na Hollow bag. Przewiewny i oddychający worek z otworem, do którego wkładamy małe dziecko i bujamy nim w prawo – lewo, przód-tył. Worek sprężynuje, ciało dziecka wciska się w niego i relaksuje, pozostając w kontakcie wzrokowym z opiekunem. Tego typu bujanie wywołuje u dziecka dobrostan.

Produkt jest bezpieczny, dlatego do zabawy mogą go używać nawet najmłodsi. Hollow bag lokujemy na ziemi, przytwierdzając go do sufitu przy pomocy haku. To od dziecka zależy, jak bardzo “zamknie” się w środku. Wszystko dzięki suwakowi, którym dziecko reguluje swoją przestrzeń wewnątrz obiektu.

 

Sposób użytkowania :

Dzieci intuicyjnie wchodzą do Hollow bag, aby spędzić w nim trochę czasu. Jak możemy ich w tym wspierać? Np.:
-proponując zabawę w akuku
-badając i dociskając przez transparentną dzianinę wybrane części ciała
-pozostawiając dziecku czas na odpoczynek i samotność

Pranie i suszenie:

Hollow Bag składa się z trzech elementów :
– jednowarstwowej pufy sensorycznej (którą możemy co jakiś czas uzupełnić gryką -patrz instrukcja pufy sensorycznej Rolling bag)
– otwartego worka (który możemy zdjąć, wyprać i wysuszyć)
– elastycznego suwaka z dzianiny

Zalecamy skorzystać z instrukcji obsługi Living bag!

Mocowanie: Obiekt możemy naciągnąć i przywiązać jego koniec do elementów konstrukcyjnych w mieszkaniu (odkryte belki stropowe, barierka na antresoli i inne) lub zastosować  mocowanie sufitowe.

 

Ważne! Pamiętaj podczas użytkowania!

Hollow bag NIE służy jako huśtawka - JEGO KONSTRUKCJA ZAWSZE MUSI BYĆ OPARTA O PODŁOŻE. W PRZECIWNYM RAZIE RYZYKUJESZ USZKODZENIE.

Użytkowanie w formie huśtawki jest niezgodne z przeznaczeniem, na ryzyko i odpowiedzialność użytkownika. Uprzedzamy, bo nie chcemy, abyś się rozczarował/-ła:). 

 
Obiekt nadaje się do eksploatacji na śliskim lub miękkim podłożu. Wystające z podłogi gwoździe, biżuteria czy inne ostre przedmioty mogą być przyczyną uszkodzenia dzianiny. 
 

UWAGA!

Obiekty Intibag są wykonywane ręcznie, ze szczególną starannością - specjalnie dla Ciebie:). Dlatego nastaw się na wydłużony termin realizacji. Może zdażyć się tak (szczególnie przy mniejszych obiektach), że otrzymasz swój obiekt przed upływem 7 dni.

W przypadku większych obiektów - nastaw się na 7-14 dni. Nie złość się na nas proszę, jeśli ten termin nieco się wydłuży:).

Pamiętaj! Ręczna robota z sercem i pasją - specjalnie dla Ciebie!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl