Producenci

Rowery, bujaki, pchacze

Banwood - kask dziecięcy - red Banwood - kask dziecięcy - red
Producent: Banwood
Cena: 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
Banwood, dziecięcy kask - chrome Banwood, dziecięcy kask - chrome
Producent: Banwood
Cena: 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dziecięcy kask - stripes - Banwood Dziecięcy kask - stripes - Banwood
Producent: Banwood
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw ochraniaczy 3-pak, Banwood Zestaw ochraniaczy 3-pak, Banwood
Producent: Banwood
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deskorolka Pink, Banwood Deskorolka Pink, Banwood
Producent: Banwood
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deskorolka White, Banwood Deskorolka White, Banwood
Producent: Banwood
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deskorolka Mint, Banwood Deskorolka Mint, Banwood
Producent: Banwood
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Deskorolka Cream, Banwood Deskorolka Cream, Banwood
Producent: Banwood
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej

Motoryka duża to ogólna aktywność ruchowa, która obejmuje ruchy, angażujące całe ciało bądź jego część. Na motorykę dużą składa się bardzo wiele aktywności, których dzieci potrzebują każdego dnia, m. in: skakanie, bieganie, jazda na rowerze, zabawy z piłką, pokonywanie różnego rodzaju torów przeszkód, pływanie i innego typu zabawy, które wymagają ruchu. Aktywność ruchowa ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka, więc powinniśmy zapewnić dziecku każdego dnia odpowiednią dawkę ruchu. Dlatego mamy dla Was: rowery, rowerki biegowe, pchacze, jeździki, hulajnogi – szereg pojazdów dla dzieci, które będą stanowiły wsparcie dla rozwoju koordynacji ruchowej i z pewnością zachęcą dzieci do aktywności.

 

Pchacz dla dzieci - nieoceniona pomoc w nauce chodzenia

 

Młodsze dzieci mogą rozpocząć swoją przygodę od pchacza dla dzieckaPchacze dla niemowląt zdecydowanie ułatwiają naukę stawiania pierwszych kroków. Pchacze to proste pojazdy, z reguły na czterech kółkach, z uchwytem do trzymania przed sobą i pchania. Pomagają maluchowi utrzymać równowagę, szybciej przedostać się w upragnione miejsce i kontrolować własne ciało.

Pchacze dla dzieci mogą przybierać różną postać. Najbardziej lubiane są: drewniany pchacz dla dzieci, samochodzik pchacz dla dziewczynki, pchacz drewniany dla chłopca, chodzik pchacz dla niemowlaka, wózek pchacz dla dziewczynki, pchacz drewniany na kiju.

 

Jeździki dla dzieci - dlaczego warto kupić dziecku jeździk?

 

Gdy maluch nauczy się stawiać pierwsze kroki, z reguły przesiada się na jeździk i rozpoczyna pierwsze podróże [nie ważne, że z kuchni do salonu, ważne, że jest frajda:)]. Najczęściej maluch przesiada się na jeździk-samochód lub jeździk grawitacyjny (co to? To stabilna platforma wyposażona w koła, wygodne siodełko i kierownicę, przeznaczona dla dzieci, które ukończyły 1 rok. Działa podobnie jak rowerek biegowy).

Wybór jeździków dla dzieci jest naprawdę szeroki. Możecie wybrać różnorodne odpychacze dla dzieci, np. motor dla dzieci do odpychania, samochód jezdzik dla dziecka, czy jeździk rowerek dla rocznego dziecka.

Warto zdecydować się na zakup jeździka dziecięcego. Wspomaga on bowiem koordynację ruchową dziecka, zachęca do aktywności fizycznej od najmłodszych lat, rozwija wszystkie partie mięśni oraz zapewnia wartościową zabawę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Niejednokrotnie jeździki wyposażone są w dodatkowe funkcje – światła, dźwięki, akcesoria do rozwoju zdolności manualnych – które zdecydowanie nie pozwolą dziecku się nudzić.

 

Rowerki biegowe dla dzieci, czy hulajnogi dziecięce? Co wybrać?

 

Po jeździku czas na rower biegowy i hulajnogę dla dzieci! W ofercie Bebe Corp znajdziesz między innymi drewniany rower biegowy, rowerek biegowy retro oraz fajne hulajnogi dla dzieci.

Do zalet rowerka należy prosta konstrukcja składająca się z ramy, kierownicy i siodełka. Dziecko może bez problemu skupić się na jednej czynności. Ćwiczy równowagę i skupienie. Ponadto dziecko, jeżdżąc rowerem bez pedałów, trzyma prostą postawę. A w dodatku jazdy na rowerze biegowym mogą nauczyć się już roczne dzieci!

Doskonałym wstępem do nauki jazdy na rowerze jest również hulajnoga dla malucha. Przygodę z hulajnogą warto rozpocząć od hulajnogi trójkołowej. To świetny i prosty sposób na wsparcie rozwoju ruchowego dziecka oraz doskonały trening koordynacji ruchowej i zmysłu równowagi. Jazda na hulajnodze poprawia ogólną kondycję organizmu i usprawnia funkcjonowanie układu krążenia. Jazda hulajnogą ma również ogromny wpływ na rozwój mięśni dziecka (wzmacnia plecy, brzuch, nogi). Ponadto hulajnoga dziecieca ćwiczy refleks oraz pomaga dziecku oswoić się z prędkością. W naszej ofercie znajdziesz zarówno hulajnogę dla rocznego dziecka, jak i hulajnogę dla dziaci 5, 6, 7, 8, 9, 10 lat.

 

Gdy maluch opanuje jazdę na rowerku biegowym - czas na zakup rowerka dla dziecka z pedałami.

Korzyści rowerka dla dzieci

Jazda na rowerku daje dziecku wiele korzyści. Poza rozwojem równowagi i koordynacji jazda na rowerze uczy współpracy ze sobą poszczególnych części ciała. Jazda rowerem uczy upadania i cierpliwości oraz rozwija układ nerwowy.

Jazda na rowerze daje dziecku pewność siebie oraz rozwija nawyk aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Znacznie też rozszerza umiejętności dziecka. Oto korzyszści wynikające z jazdy na rowerze:

  • opanowanie równowagi, czyli nabycie pewności, iż prędkość rowerka zapewnia stabilność i pewność jazdy;

  • opanowanie ruchu, poczucie pędu podczas jazdy na rowerku oraz koordynacja nóg podczas startu i jazdy;

  • opanowanie umiejętności skrętu - maluchy opanowują tę umiejętność poprzez naj największą liczbę ćwiczeń na rowerku;

  • umiejętność hamowania - dzieci hamują nogami bądź hamulcem “ręcznym” 

W ofercie Bebe Corp znajdziesz pchacze, pojazdy do ciągania, rowery biegowe, hulajnogi dla dzieci, rowery dla dzieci oraz akcesoria rowerowe dla dzieci firmy Banwood, jeździki Baghera i Vilac. Znajdziesz u nas również produkty Fat Brain Toys, Kids Concept, Janod.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl