12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Hobby Horse - w co się bawić koniem na kiju?
Hobby Horse - w co się bawić koniem na kiju?

 

Czym jest Hobby Horse? 

 

Hobby Horse to zabawka, która cieszy się coraz większą popularnością wśród dzieci i młodzieży na całym świecie. Czym jest Hobby Horse? To drewniany kijek, na którym umieszczona jest zrobiona z tkaniny głowa konia:)

Hobby Horse powstał w Finlandii w latach 90. XX wieku i początkowo był popularny tylko w tym kraju. Jednak w ostatnich latach zyskał na popularności na całym świecie, szczególnie wśród dzieci i młodzieży zainteresowanych jeździectwem. Zabawka ta stała się inspiracją dla wielu nowych trendów, takich jak hobby horse racing czy hobby horse dressage.


Hobby Horse - zawody

 


Hobby Horse racing to rodzaj sportu, w którym zawodnicy biegną z hobby horse'em na specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Zawody te przypominają tradycyjne wyścigi konne, jednak zamiast prawdziwych koni, zawodnicy ujeżdżają konie na kiju.

Natomiast Hobby Horse dressage to rodzaj sztuki jeździeckiej, w której zawodnicy prezentują różne figury i triki na hobby horse'ach.


Koń na kiju

 


Koń na kiju to nie tylko zabawka, ale także sposób na aktywność fizyczną i rozwijanie umiejętności jeździeckich. Zabawa z hobby horse'em rozwija koordynację ruchową, równowagę i siłę mięśni. Ponadto, jest to sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i integrację z rówieśnikami.

W Polsce Hobby Horse zyskuje coraz większą popularność, szczególnie wśród dzieci i młodzieży zainteresowanych jeździectwem. Zabawka ta jest dostępna w wielu sklepach internetowych i stacjonarnych, a także można ją zrobić samodzielnie w domu. Koń na kiju to świetna zabawa dla każdego, kto lubi aktywność fizyczną i jeździectwo.Jak się bawić z Hobby Horse?

 

Oto kilka pomysłów na zabawę z nim:

 

  1. wybierzcie sobie trasę i przejdźcie ją razem - możecie udawać, że jesteście na konkursie jeździeckim i starać się przejechać ją jak najszybciej;

  2. zorganizujcie zawody - ustalcie kategorie, takie jak najładniejszy strój, najlepsza jazda, najwyższy skok itp. i oceniajcie się nawzajem;

  3. nauczcie się nowych trików - spróbujcie wykonać różne figury, takie jak skoki, piruety czy zmiany kłusa;

  4. zorganizujcie piknik - zabierzcie ze sobą jedzenie i napoje i spędźcie czas na świeżym powietrzu, bawiąc się z Hobby Horse;

  5. stwórzcie własny tor przeszkód - użyjcie różnych przedmiotów, takich jak kije, skrzynie czy pachołki, aby stworzyć tor przeszkód i spróbujcie go przejechać jak najszybciej.


Życzymy miłej zabawy:)

 

  

Sprawdź konie na kiju dostępne w Bebe Corp:

 

 

    

 

    Koń na kiju Astrup                       Koń na kiju Astrup                       Koń na kiju Astrup                        Koń na kiju Astrup

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl