12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Przyjemne z pożytecznym, czyli nauka matematyki dla najmłodszych z Londji

Przyjemne z pożytecznym, czyli nauka przez zabawę z Londji

Jak nauczyć dziecko matematyki?

 

Nauka przez zabawę to dobre podejście, szczególnie w przypadku małych dzieci. Dlaczego zatem nie nauczyć dziecka liczenia z zabawnymi akcesoriami dostarczającymi radości i wesołych chwil? Londji, wykorzystując swoje doświadczenie w produkcji gier i zabawek, stworzyła wiele ciekawych produktów, które pomagają dzieciom uczyć się matematyki przez zabawę.

 

Zabawki edukacyjne - gry do nauki matematyki

 

Zobacz kilka naszych propozycji fajnych zabawek edukacyjnych rozwijających umiejętności matematyczne najmłodszych:10 Tales Memo Londji - nauka liczenia dla dzieci10 Tales Memo Londji to gra, która w bajkowy sposób wprowadzi dziecko w świat matematyki. Memo Londji pozwala na doskonalenie pamięci oraz uczy przyporządkowywać liczbę do odpowiedniej ilości elementów. To również świetne narzędzie do nauki porównywania i stopniowania liczb.  W zestawie znajduje się 20 żetonów (10 par do połączenia - obrazek z określoną liczbą elementów + cyferka). Zadaniem dziecka jest połączenie cyfry z odpowiednią liczbą elementów (na drugim żetonie). I tak np. żeton z cyfrą 2 (i kotem w butach w tle cyferki) należ połączyć z żetonem, na którym widniej obrazek dwóch butów. Przy okazji można odświeżyć znajomość ulubionej bajki lub zachęcić dziecko do opowiadania własnych historii:).

 

                                                                     

                                                                                                                Londji 10 Tales Memo

 

 

Jak nauczyć dziecko liczyć, czyli Londji Pingwinki

 

Pingwinki Londji to kolejne świetne narzędzie do nauki liczenia dla dzieci. Te puzzle progresywne składają się aż z 55 elementów. Zadaniem dziecka jest ułożenie 10 obrazków ze zwierzątkami. Maluch ma za zadanie ułożyć 10 obrazków - od 1 sówki poczynając na 10 pingwinach kończąc. Podczas układania uczy się grupowania (musi bowiem odpowiednio pogrupować zwierzęta i przyporządkować je do odpowiedniego gatunku). Po zakończeniu układania trzeba zwierzątka policzyć i ułożyć w odpowiedniej kolejności, np. od 1 do 10 lub, gdy wskoczymy na wyższy poziom - od 10 do 1). Pingwiny Londji to doskonały rekwizyt do nauki cyferek i liczenia. Maluch uczy się grupowania, poznaje zwierzęta oraz nabywa umiejętność różnicowania - co znaczy więcej, a co mniej. 

 

                     

                                                                                                                                                                                Puzzle progresywne

 

 

Londji Domino - Trzy Małe Świnki - gra do nauki liczenia

 

Okazuje się, że gra w domino to świetny sposób na naukę liczenia dla najmłodszych. Tezy tej zdecydowanie broni domino Londji. Domino nie byle jakie, bowiem zamknięte w fabule bajki pt. Trzy Małe Świnki - bajkowego must have dla dzieci:).  Ale do rzeczy! 

W domino Londji możemy grać na dwa sposoby: albo w domino Trzy Małe Świnki, albo w klasyczne domino z oczkami. Jeśli wybierzemy grę z oczkami, wówczas mamy za zadanie policzyć liczbę oczek znajdujących się na karcie, do której mamy dobrać kolejną taką samą i znaleźć jej odpowiednik. Siłą rzeczy matma sama wchodzi do głowy:)

 

                                                             

                                                                                                                Domino Londji Trzy Małe Świnki

 


Multiplications Londji - tabliczka mnożenia dla najmłodszych

 

Multiplications Londji to gra edukacyjna, która pomoże dziecku nauczyć się mnożenia. Intrygująca forma gry - zębatka zachęci każdego malucha i starszaka do nauki tabliczki mnożenia. "Wkuwanie" wiedzy na pamięć do przyjemności nie należy, dlatego zamieńmy ten wątpliwie przyjemny obowiązek w fajną zabawę. Przy okazji możemy omówić zasadę działania koła zębatego:). Mówię Ci! Będzie fajnie! 

 

                  

                                                                                                                                                                                Gra Londji

 

Gry edukacyjne dla maluchów Nauka przez zabawę to skuteczna metoda zdobywania wiedzy i umiejętności przez dzieci. Londji, wykorzystując swoje doświadczenie w produkcji gier i zabawek, oferuje wiele ciekawych produktów, które pomagają dzieciakom w różnym wieku uczyć się matematyki przez zabawę. Gry i zabawki, takie jak 10 Tales Memo Londji, Puzzle Londji Pingwinki, Londji Domino - Trzy Małe Świnki czy Tabliczka Mnożenia Londji, doskonale sprawdzą się w zabawie z dzieckiem i nauczą go liczenia w sposób łatwy i przyjemny. Wykorzystajmy ich potencjał, by pomóc dzieciakom rozwijać ich umiejętności matematyczne!

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl