12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Lalka dla dziewczynki - zabawka dla dziewczynki, którą warto kupić!

Zabawa lalkami -

Zabawa lalkami to jedna z najpopularniejszych form zabawy dla dzieci na całym świecie. Lalki towarzyszą dzieciom od najmłodszych lat i stanowią ważną część ich dzieciństwa. Zabawa lalkami jest nie tylko przyjemna, ale także przynosi wiele korzyści dla rozwoju dziecka. W tym artykule przedstawimy najważniejsze korzyści jakie daje lalka dla dziewczynki. Sprawdź dlaczego warto bawić się lalkami:

 
Korzyści z zabawy lalkami:
 
 
 
Zabawa lalkami jest wspaniałą formą rozwoju i nauki dla dzieci. Oto główne korzyści, jakie przynosi zabawa lalkami:
 
 • rozwija wyobraźnięlalki do zabawy to idealny sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Dziecko tworzy różne scenariusze i historie, co z kolei pomaga mu rozwinąć umiejętności myślenia przestrzennego i logicznego;
 
 • uczy empatii – podczas zabawy lalkami dziecko ma okazję przejąć role innych postaci i uczyć się empatii czyli rozumienia emocji i potrzeb innych ludzi. Ważne jest, aby dzieci uczyły się, jak należy zwracać uwagę na emocje innych ludzi i przyswajać pozytywne wartości;

 

 • rozwój mowy – zabawa lalkami przynosi wiele korzyści dla rozwoju mowy. W trakcie zabawy dziecko uczy się rozmawiać, formułować myśli i wymyślać nowe słowa, co jest szczególnie ważne dla umiejętności komunikacji;

 

 • rozwija zmysły – zabawa z lalkami pozwala dzieciom na poznawanie i uczenie się poprzez działanie. Różne materiały i kształty lalek pomagają w rozwoju zmysłów dziecka oraz jego zdolności poznawczych i sensorycznych.
 
 
 
W co się bawić lalkami?
 
 
 
Zabawa lalkami może być bardzo różnorodna i dostosowana do wieku i zainteresowań dziecka. Oto kilka pomysłów na zabawę lalkami:
 
 • teatrzyk – dzieci mogą stworzyć swoje małe przedstawienie i opowiadać historie za pomocą lalek;

 

 • ubieranie lalek – dzieci mogą projektować i szyć ubrania dla swoich lalek, podczas czego uczą się kreatywności i precyzji lub po prostu przebierać swoich ulubieńców, organizując im niezapomniane pokazy mody;

 

 • opowiadanie historii – maluchy mogą wymyślać historie, których głównymi bohaterami będą lalki;

 

 • zabawa w dom – lalki mogą służyć do zabawy w dom, której scenariusz może być wiele:).
 
 
 
Jaką lalkę wybrać?
 
 
 
 • Przede wszystkim lalka powinna być dostosowana do wieku dziecka.  Dla młodszych i mniejszych dzieci najlepiej sprawdzi się lżejsza, wygodniejsza do chwytania lalka - maluch musi czuć swobodę zabawy (przenoszenia, przekładania, karmienia, ubierania towarzyszki zabaw). Starsze dzieci ucieszą lalki bobasy, którymi będą mogły się opiekować, naśladując w ten sposób zachowania dorosłych oraz pięknie wyglądające lalki, które będzie można dowolnie przebierać. 

 

 • Lalka powinna być prosta - lalka to zabawka, z którą dziecko nawiązuje więź. Jeśli chcemy, by zabawa lalką wpływała pozytywnie na rozwój dziecka i marzy nam się, żeby ta zabawka miała swój udział w kształtowaniu charakteru dziecka, to postarajmy się o to, by nie posiadała ona dodatkowych funkcji (np. płacz, zamykanie oczu, siusianie, mowa, śpiew). Dlaczego? Ponieważ w przypadku lalki z "dodatkowymi możliwościami" dziecko ograniczy się jedynie do poznawania tychże możliwości zamiast inicjować zabawę i układać własne scenariusze i narracje ów zabaw. Sama możliwość przebierania, lulania, wożenia, karmienia lali, czy podania jej butelki jest wystarczającą atrakcją dla malucha. A w przypadku prostych lalek staje się również bodźcem do rozwijania różnorodnych kompetencji.

 

 • Zwróć uwagę na materiały, z jakich lalka została wykonana - aby zabawka mogła służyć dziecku przez lata tkaniny powinny być bezpieczne i trwałe, zaś lalka powinna charakteryzować się wysoką jakością wykonania, szczególnie widoczną w szczegółach, detalach i wykończeniu.

 

Jeśli maluch poczuje, że to właśnie ta lalka, ta jedyna najlepsza przyjaciółka - będzie z nią spał, całował ją, czesał, przebierał, zabierał na spacery, do marketu, czasem rzucał i generalnie intensywnie eksploatował. I nie pozwoli ot tak wymienić jej na inną:). Dlatego jej jakość oraz design są szczególnie ważne:).

 

Wybierz najlepszą lalkę dla Twojego dziecka! 

 

Bebe Corp to miejsce, w którym znajdziesz najpiękniejsze lalki, które zostały wyselekcjonowane z ogromną starannością. Wśród wielu marek, które można znaleźć w naszym butiku internetowym, znajdują się lalki renomowanej marki Moulin Roty, idealne dla najmłodszych dzieci lalki szmaciane by Astrup oraz pachnące wanilią lalki marki Miniland.

Marka Moulin Roty to szmaciane lalki, które swoim wyglądem przypominają prawdziwe damy z eleganckimi fryzurami, starannie dobranymi ubraniami i dodatkami. Dla fanek nietuzinkowo wyglądających lalek, Moulin Roty przygotował między innymi Mademoiselle Colette i lalkę elegantkę, które zachwycają swym urokiem i wdziękiem. Lalki Moulin Roty zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na ich niepowtarzalny design, trwałość i wytrzymałość.

 

 

                                                                                 

                        Lalka elegantka Les Parisiennes, Moulin Roty                                                   Lalka szmacianka Mademoiselle Colette, Moulin Roty


Astrup to kolejna interesująca marka dostępna w ofercie Bebe Corp. Lalki Astrup zostały wykonane z miękkiego, przyjemnego dla dzieci materiału. Ich miękkie rączki i nóżki doskonale nadają się do przytulanek i uścisków, a dzieci z pewnością pokochają je za ich miękkość i przyjemny dotyk. W ofercie Astrup znajdują się takie modele jak lalka: Sonia, Hania, Vigga czy Wiktor. Każda ma inny charakter i styl, dzięki czemu każde dziecko będzie mogło znaleźć lalkę, która spełni jego marzenia.

 

                          

          by Astrup: lalka Sonia                                                             Lalka Hania by Astrup                                  by Astrup: Lalka Wiktor                       by Astrup: lalka Vigga

 


Na uwagę zasługują również pachnące wanilią lalki marki Miniland. To lalki dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat, które oprócz swojego uroku, wywierają na dziecku bardzo pozytywny wpływ. Dzięki wykorzystaniu aromaterapii waniliowej, lalki te wprowadzają dziecko w stan relaksu i ułatwiają mu zasypianie. Lalki marki Miniland są bardzo starannie wykonane i są idealnym prezentem dla każdego malucha.

 

                                                    

Miniland: Lalka Europejka Rasa                          Miniland: Lalka dziewczynka Europejka BOX           Miniland: lalka Europejka                                     Miniland: lalka Azjatka                 
 
 
 
                                                                                                                                  
 
                                                                                 Miniland: lalka Azjatka w okularach                                    Miniland: lalka Europejka z implantem ślimakowym
 
 
 
Zabawa lalkami to wspaniała forma nauki i rozwoju dla dzieci. Przynosi wiele korzyści, takich jak rozwijanie wyobraźni, nauka empatii, rozwijanie języka i zmysłów. Warto zwrócić uwagę, aby zabawa z lalek była zawsze bezpieczna i stosowna do wieku dziecka. Dzieci mogą bawić się lalkami w bardzo różnorodny sposób, a ich twórcza zabawa z lalek będzie korzystna dla ich rozwoju.

Bebe Corp oferuje szeroki wybór najpiękniejszych lalek dla dzieci, które zostały wyselekcjonowane z ogromną starannością. W ofercie Bebe Corp można znaleźć zarówno wysokiej jakości lalki marki Moulin Roty, urocze lalki szmaciane by Astrup, jak i pachnące wanilią lalki marki Miniland. Bez wątpienia każde dziecko znajdzie w ofercie Bebe Corp lalkę, która będzie dla niego idealnym towarzyszem zabawy i źródłem radości.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl