12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Jeździk dla dziecka - must have małego rajdowca!
Jeździk dla dziecka - must have małego rajdowca!

Jeździk dla dziecka to rewelacyjna zabawka, która poza niesamowitą frajdą, jaką daje dla małego rajdowca, może pełnić ważną funkcję edukacyjną i wpływać na rozwój dziecka. Wielu rodziców decyduje się na jej zakup właśnie ze względu na potrzeby rozwojowe malucha. Należy jednak pamiętać, że jeździk to przede wszystkim świetna zabawka, która ma zapewnić maluchowi niezapomnianą zabawę pełną uśmiechu.

 
Zobacz dlaczego warto zainwestować w jeździk dla dziecka i jakie korzyści dla rozwoju dziecka daje ta zabawka.
 
 
Jeździk - od jakiego wieku?
 
 
Pierwszy jeździk dla dziecka jest zalecany już dla dzieci w wieku 12 miesięcy. Jeździk dla rocznego dziecka to idealne rozwiązanie dla dzieci, które uczą się chodzić, ale jeszcze nie potrafią poruszać się samodzielnie. Sprawdza się, kiedy dzieci potrzebują pobudzenia do eksperymentowania ze swoim ciałem, gdyż mogą przy użyciu rąk, nóg i ramion kontrolować jeździk i zacząć uczyć się przemieszczać. Jeździk dla 2-3 latka pozwoli rozwijać nabyte wcześniej umiejętności.
 
 
 
Jeździki dla dzieci - jakie korzyści dla rozwoju dziecka?
 
 
  • Rozwój motoryki i umiejętności poruszania się - jeździk dla dziecka umożliwia dzieciom rozwijanie obu stron ciała poprzez jazdę po pokoju lub ogrodzie i kontrolowanie kierunku i szybkości jazdy. Dziecko rozwija swoją koordynację ruchową i umiejętność równowagi, ucząc się jednocześnie prędkości i kierowania. Dzięki jeździkowi dziecko może również wypróbować różne sposoby poruszania się i poprawić swoje umiejętności motoryczne, takie jak łapanie, chwytanie i ciągnięcie.

 

  • Rozwijanie umiejętności społecznych i kreatywności - jeździk dla dziecka daje przestrzeń, w której posiłkując się swoją wyobraźnią, dziecko może wprowadzać siebie w ciekawe sytuacje, bawić się w samochodowy rajd, przewozić swoje ulubione zabawki i radośnie eksplorować świat, który go otacza. Takie zabawy sprzyjają rozwijaniu umiejętności społecznych, dzieci uczą się w ten sposób współpracy z innymi oraz rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię.

 

  • Poprawa równowagi i postawy dziecka - korzystanie z jeździka pomaga w poprawie diagnostyki postawy dziecka poprzez lepszą równowagę i siłę miednicy, co może następnie wpłynąć na prawidłową postawę ciała dziecka. Systematyczna jazda sprawia, że dzieci stają się bardziej aktywne i sprawne ruchowo.
 
 
Pomysł na prezent dla dziecka
 
 
 
Jeżdzik dla dziecka to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, Dnia Dziecka, Bożego Narodzenia, czy na dowolną inną okazję. Zabawka ta dostarcza dziecku wielu radości i emocji, a jednocześnie pozytywnie wpływa na jego rozwój. Jeżeli zastanawiasz się nad modelem, warto wziąć pod uwagę propozycję firmy Baghera, która oferuje pięknie wykonane jeździki w postaci samochodów wyścigowych.
 
                                                     
 
 
 
Jeżdzik dla dziecka to zabawka, która nie tylko dostarcza dziecku wiele radości, ale jednocześnie wpływa na rozwój jego zdolności motorycznych, umiejętności społecznych oraz kreatywności. Jeśli szukasz pomysłu na prezent dla chłopca lub dziewczynki, który jednocześnie pozytywnie wpłynie na rozwój malucha, to jeździk dla dziecka jest doskonałym wyborem.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl