12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Wakacje z deską Wobbel, czyli gimnastyka dla dzieci na świeżym powietrzu
Wakacje z deską Wobbel, czyli gimnastyka dla dzieci na świeżym powietrzu

Deska balansująca dla dzieci

 

Wkrótce wakacje - czas odpoczynku i zabawy dla dzieci. Zapewne zastanawiasz się jak zorganizować czas pełen atrakcji i frajdy. Dlatego spieszymy z podpowiedzią.

Jednym z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu jest uprawianie sportu. Dlatego rodzicom, którzy chcą, aby ich dzieci pozostawały aktywne w czasie wakacji, proponujemy deskę Wobbel.

 

Czym jest Wobbel?Wobbel to deska o łukowatym kształcie, która pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń i zabaw. Została pierwotnie zaprojektowana w Holandii, by służyć jako narzędzie w wychowaniu ruchowym dzieci. Obecnie deska ta zyskuje na popularności na całym świecie jako narzędzie do gimnastyki dla dzieci.Dla kogo jest Wobbel?

Deska balansująca Wobbel została zaprojektowana z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i szkolnym. Wobbel deska sprawdzi się również dla dorosłych, którzy chcą ćwiczyć w domu i poprawić swoją kondycję fizyczną.

 

Jakie korzyści przynosi gimnastyka z Wobbel?

 

Gimnastyka z deską do balansowania to oryginalna forma aktywności fizycznej, która wpływa na praktycznie każdy aspekt zdrowia dziecka. Nietuzinkowa forma i kształt deski do balansowania sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w ćwiczeniach z jej wykorzystaniem. 

 

Zobacz korzyści z treningu z deską do balansowania:1. Poprawia równowagę i koordynację ruchową - deska Wobbel to narzędzie, które wymaga od dziecka utrzymania równowagi i koordynacji ruchowej. Poprawia ona także umiejętność wykonywania precyzyjnych ruchów, co jest szczególnie istotne w przypadku dzieci z zaburzeniami neuromotorycznymi.

2. Wzmacnia mięśnie - ćwiczenia z deską balansującą wpływają na wzmacnianie mięśni całego ciała, zwłaszcza mięśni zębatych. Dzięki temu dziecko zyskuje większą siłę i wytrzymałość, co przekłada się na lepszą kondycję fizyczną.

3. Poprawia aspekty psychologiczne - Wobbel to nie tylko narzędzie do ćwiczeń, ale także doskonały sposób na odpoczynek i relaks. Dzięki niemu dziecko rozwija swoją kreatywność i wyobraźnię, co wpływa na ogólny rozwój psychologiczny.

Jakie ćwiczenia można wykonywać z Wobbel?

Ćwiczenia z Wobbel to doskonały sposób na aktywność fizyczną, która pozwala na rozwój motoryki i koordynacji ruchowej. Oto kilka przykładów ćwiczeń, które można wykonać z deską balansującą:1. Rowerek - dziecko kładzie się na desce Wobbel i wykonuje ruchy nogami, jak podczas jazdy na rowerze. Ćwiczenie to wzmacnia mięśnie ud i pośladków.

2. Mostek - dziecko kładzie się na desce balansującej, opierając się na rękach. Następnie unosi biodra w górę i napina mięśnie brzucha. Ćwiczenie to wzmacnia mięśnie brzucha i pośladków.

3. Skakanie - dziecko staje na desce do balansowania i wykonuje ruchy skokowe, poruszając się w przód i w tył. Ćwiczenie to wzmacnia mięśnie nóg i poprawia równowagę. Wobbel deska to doskonałe narzędzie do gimnastyki dla dzieci. Ćwiczenia z nią wykonane wpływają na poprawę równowagi, koordynacji ruchowej, wzmacniają mięśnie i poprawiają aspekty psychologiczne dziecka. Zachęcamy rodziców do przetestowania Wobbel w domowych warunkach i zobaczenia, jakie to proste i przyjemne narzędzie może przynieść korzyści dla dzieci.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl