12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Nim wyruszysz do ogrodu, czyli jak zachęcić dzieci do prac ogrodowych
Nim wyruszysz do ogrodu, czyli jak zachęcić dzieci do prac ogrodowych

Idzie wiosna! Żadno to odkrycie, ale na samą myśl jakby tak trochę lżej, bardziej radośnie...

Przed nami wycieczki, spacery, przejażdżki rowerowe. Ale nie tylko. Będą też obowiązki:) Nie jeden maluch, z właściwą sobie fascynacją, wskoczy do ogródka, aby pomóc mamie, czy babci przygotować ogród na sezon wiosenno – letni. Będziecie wspólnie przygotowywać grządki, a następnie siać i sadzić warzywa, owoce, kwiaty. Maluch czysty stąd nie wyjdzie:).

 

Puzzle Farma - wiosna w ogrodzie z dzieckiem - jak zacząć?

 

Zanim jednak rozpoczniecie wiosenne przygotowania ogródka warto podszkolić się w nazewnictwie. Że wiecie: to pomarańczowe z długą, rozczapierzoną czupryną to marchewka, a ta okrągła zielona głowa to kapusta, itd.

Póki jeszcze ziemia zmarznięta można przeprowadzić drobne „szkolenie” w domu:). Z pomocą spieszą puzzle marki Londji. Puzzle Farma to ogród, z niekoniecznie równymi grządkami. Jest w nim jednak jakaś magia. Magia właściwa dla rysunków Marysi Dek, znanej polskiej ilustratorki, która swym rysunkiem przenosi nas do świata wyobraźni, w którym wszystko jest możliwe:).

Puzzle Farma to obraz pełen wiejskiej sielanki: domek - chatka z dwuspadzistym dachem, drewniany płotek, wielkie słoneczniki nieopodal domu, ławeczka, na której przesiadują dwie babulinki, cudny sad pełen dojrzałych, pięknych owoców i ogród pełen kolorowych warzyw. Nie może zabraknąć też zwierząt i rozbawionych dzieci. Taki obraz rozbudzi wyobraźnię najmłodszych i z pewnością zachęci do zdobywania wiedzy nt. roślin i zwierząt oraz do prac w ogrodzie:).

 

Zatem, nim udamy się do ogrodu, pozwólmy, by puzzle Londji rozbudziły naszą wyobraźnię do tego stopnia, że sami zapragniemy stać się częścią przepięknej wizji wyłaniającej się w miarę łączenia 100 elementów układanki w jedną całość.

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl