12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Let me tell you a story
Let me tell you a story

 

Pewnego razu w odległej krainie była sobie stara szafa...

po otwarciu jej drzwi znajdowałaś/-łeś się w zupełnie innym świecie, pełnym niewyobrażalnych postaci, nieodgadnionych miejsc, zachwycających swą innością, malowniczością, nowych, nieznanych gatunków roślin i zwierząt...

pięknym, wciągającym...

Z doniesień prasowych wiemy, że szafa zaginęła na długie lata. Raz na jakiś czas można było zasłyszeć pewne pogłoski jakoby miała pojawiać się w różnych miejscach świata. Zaś jej obecności towarzyszyć miały dziwne zdarzenia.

Wiecie...

wraz z jej obecnością dzieci na pewien czas znikały, po czym odnalezione zdawały się jakby weselsze, bardziej szczęśliwe i takie "inne". Znamy też doniesienia o wylatujących z jej wnętrza motylach, wyrastających zeń pędach nieodkrytych dotąd gatunków roślin i wydobywających się dźwiękach muzyki. Świadkowie donoszą, iż jej wnętrze zamieszkują nieznane, lecz niezwykle przyjazne gatunki zwierząt. Świat w ów szafie jest lekko zamglony, lecz kolory wydobywające się zza mgły zdają się być żywsze, bardziej głębokie...

Zupełnie niedawno, po latach poszukiwań i niebezpiecznych ekspedycji, szafa została odnaleziona.

Gdzie? W bebe corp:)

Z nieśmiałością, delikatnie uchyliliśmy jej drzwi. Co w niej odkryliśmy? Wyjątkowy, kreatywny świat dziecka, pełen akcesoriów, książek i zabawek, wspierających rozwój najmłodszych od pierwszych dni ich życia. Gdy wkroczyliśmy dalej odkryliśmy półki z tekstyliami, kosmetykami i akcesoriami, wykonanymi z pasją i ogromną starannością z naturalnych składników i najwyższej jakości materiałów. Okazało się, że szafa jest pełna wyjątkowych, nietuzinkowych przedmiotów, mających na celu wesprzeć rozwój dzieci, poczynając od naturalnej wyprawki, poprzez nieprzeciętne akcesoria i zabawki, kończąc na elementach wystroju wnętrz, po to aby ten bajkowy klimat z naszej starej szafy mógł zagościć w Waszych domach.

Zatem zachęcamy, abyście wskoczyli do jej wnętrza, niczym "Alicja w Krainie Czarów" do króliczej nory i zostali z nami na dłużej. 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl