12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Jesienne wieczory z dzieckiem
Jesienne wieczory z dzieckiem

Wartościowy czas z dzieckiem - jak go spędzać

Zapewne zastanawiasz się jak zorganizować dziecku jesienne popołudnie – zapewnić mu wartościową zabawę, która nie tylko będzie zajmująca, lecz również przyniesie pozytywny skutek edukacyjny. Cóż nieskromnie powiem, że w Bebe Corp znajdziesz tylko takie zabawki:).

Ale od początku... 

W trakcie poszukiwań zabawki idealnej warto zadać sobie pytanie jakie umiejętności ów akcesorium ma rozwijać, czy będzie to zabawka służąca rozwojowi empatii i kompetencji społecznych, czy też poszukujesz rozwiązań stymulujących ćwiczenie pamięci, logicznego myślenia, umiejętności liczenia, rozwoju mowy itp., a może zależy Ci na wspólnie spędzonym czasie – bezcennych chwilach razem? Podejrzewam, że potrzebujesz wszystkiego po trochu. Też jestem mamą, która korzysta z każdej możliwej chwil, aby zbudować silną więź z dzieckiem. Równocześnie dbam o jego rozwój i korzystam z różnorodnych pomocy edukacyjnych, które zainteresują mojego maluszka na tyle, że walory edukacyjne zostaną przemycone do zabawy niepostrzeżenie. I pozostanie jedynie frajda z zabawy, o której z czasem powiemy, że była nauką:).

Tylko w jaki sposób (w dobie Psiego PatroluSonica i Minionków) zachęcić dziecko do czytania klasycznych bajek i baśni? Jak ożywić niemal zapomnianego już KopciuszkaCzerwonego Kapturka, czy Trzy Świnki i sprawić, aby stały się waszą wspólną przestrzenią, niesamowitą zabawą wypełniającą jesienne wieczory - łączącą pokolenia - niezwykle zajmującą i dającą szerokie możliwości dla rozwoju dziecka? Mamy znakomite rozwiązanie! Przemyć te klasyczne historie w puzzlach i memo dla dzieci.

Dzięki propozycjom marki Londji możesz stworzyć, przestrzeń, która stanie się odpowiedzią na wiele potrzeb:)

 

       1. 10 tales memo Londji

                                                

 

Zacznijmy od memo Czerwony Kapturek. Ta propozycja marki Londji w subtelny sposób zaprasza maluchy do wkroczenia do niezwykłego świata baśni. Dzięki memory maluch nie tylko uczy się nowego słownictwa, nabywa umiejętności liczenia i rozróżnia co znaczy więcej, a co mniej, ale również wkracza do świata klasycznych opowieści. To wyjątkowe memo, zapakowane w piękne pudełko w kształcie tuby, zachęta do wieczornego czytania historii Czerwonego Kapturka, by kolejnego dnia na powrót zasiąść do wspólnej gry w memory. Z tą różnicą, że znając już historię głównej bohaterki, nasz maluch może zacząć układać własne historie z bajkową postacią w roli głównej. W ten sposób możecie się bawić bez końca, bo zakończeń waszych opowieści może być niezliczenie wiele. A poza wspólnie spędzonym czasem, pełnym radości i uśmiechu, rozwiniecie wyobraźnię, kreatywność, mowę, rozszerzycie słownictwo i oczywiście nauczycie się liczyć.

Nadmienię jeszcze, że 10 tales memo Londji to gra pamięciowa złożóna z 32 elementów, tworząca 16 par ilustracji będących nawiązaniem do bajki pt. Czerwony Kapturek. Przeznaczona jest głównie dla dzieci w wieku 3-8 lat.

 

       2. Londji Kopciuszek

                                                                                                                         

Małe księżniczki z pewnością zachwycą puzzle dla dziewczynki, których bohaterką jest postać kochana przez pokolenia - Kopciuszek.

Puzzle Kopciuszek dzięki przepięknej grafice i zachęcającej formie odświeżą nieco zapomnianą miłość do jakże uwielbianej przez dziewczynki postaci. Zachęcą Was do wieczornego czytania tej klasycznej opowieści i tym samym rozbudzą wyobraźnię dziecka. Układanie puzzli, w połączeniu z wieczornym czytaniem książki, stanie się inspiracją to tworzenia własnych historii. Rozbudzi wyobraźnię, kreatywność, będzie stymulowało mowę, logiczne myślenie i wiele więcej. Zapewni również niezapomniane wspólne chwile, wypełniające jesienne popołudnia i wieczory. W końcu zabawki Londji przeznaczone są dla ludzi w wieku od lat 3 do 103:).

Puzzle Londji Kopciuszek składają się z 36 elementów tworząc obrazek o wymiarach 72x49 cm. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 3+. Ich oryginalność podkreślają nieregularna forma i nieoczywisty sposób układania puzzli (obrazek w obrazku).

 

       3. Domino Trzy Małe Świnki

                                

Gdy dostatecznie mocno zagłębicie się w bajkowym świecie klasycznych historii, z półki zdejmiesz lekko zakurzoną i nieco zapomnianą już opowieść - Trzy Świnki.

Nim jednak to uczynisz, będziesz potrzebować zachęty. Najlepszą jest domino Trzy Świnki marki Londji! To kolejna propozycja marki, która nie tylko stymuluje rozwój intelekutalny oraz ćwiczy umiejętności liczenia i logicznego myślenia. To również świetna zabawa na deszczowe popołudnia, która zachęca do sięgnięcia do starej biblioteki i odkrycia na nowo fascynującej historii z morałem.

Pięknie ilustrowane domino dla małych miłośników bajki Trzy Małe Świnki składa się z 28 elementów. Z jednej strony kostek mamy bohaterów i elementy scenografii z bajki, z drugiej - tradycyjne domino z oczkami. Zasady gry można dowolnie modyfikować.

Oto przykładowy scenariusz gry:

Karty odwracamy, czyli jeśli gramy w domino - Trzy małe świnki, to powinniśmy widzieć u góry stronę z oczkami. A gdy w tradycyjne domino, to na wierzchu widzimy Trzy małe świnki. Mieszamy elementy, a następnie gracze losują - po 8 kart ( gdy mamy 2 graczy), po 7 ( gdy 3 graczy ) lub po 5 ( gdy 4 graczy). Reszta kostek pozostaje na stole.

Grę zaczyna najmłodszy gracz i wykłada pierwszą kartę, do której kolejni gracze dopasowują posiadane karty domina. Jeśli gracz nie ma ruchu, to pobiera kartę domina z puli kostek na stole.

Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się kart domina.

Zachęcam do wkroczenia do świata bajek i baśni w towarzystwie gier i puzzli Londji. Gwarantują one bowiem wspaniałą zabawę oraz idealnie spędzony wspólny czas, równocześnie pomagając wspierać rozwój dziecka na wielu płaszczyznach.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl