12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Skrzaty, wróżka zębuszka i inne postaci do kochania, przytulania i zabawy

Skrzaty, wróżka zębuszka i inne postaci do kochania, przytulania i zabawy

Skrzaty, wróżka zębuszka i inne postaci do kochania, przytulania i zabawy

Szukasz najlepszego przyjaciela dla swojego maluszka? Poszukujesz sposobu na zachęcenie Twojego dziecka do zabawy unplugged, a może chcesz zaprosić malucha do bajkowego świata książki pełnego fascynujących opowieści o nadprzyrodzonych, pełnych dobra postaciach? Nie wiesz od czego zacząć? Spieszymy z pomocą! Oto nasze propozycje!

Babcia i dziadek Maileg


„Z popielnika na Wojtusia

iskiereczka mruga:

Chodź, opowiem ci bajeczkę

bajka będzie długa...”


W ten sposób do zabawy zapraszają nas dzisiaj myszki Maileg. Dziadek i babcia zachęcą maluchy do wysłuchania historii...

...albo opowiadnia własnych:).

 

Dziadkowie Maileg użyczą małym myszkom swojego pudełka po zapałkach. Położą je w wygodnym łóżeczku i przykryją milusią kołderką. Sami zaś zapalą lampkę, która delikatnie oświetli pomieszczenie, a następnie zasiądą w wygodnych fotelach w krateczkę, otworzą książkę i...
To jeden z wielu sposobów zabawy, która zachęci Twoje dziecko do wieczornego czytania książki u boku małych przyjaciół, odgrywania różnorodnych ról oraz utrwali pozytywne schematy wielopokoleniowe i uczyni spędzony czas wyjątkowym:).

Wróżka zębuszka Maileg

Maluchom, którym wypadają ząbki, wieczory umili wróżka zębuszka. Kim jest? Zębuszka to baśniowa postać, odwiedzająca małe dzieci, którym wypadnie ząb mleczny. Wróżka skrada się w nocy i wyciąga spod poduszki ząbek. Za każdy zabrany ząb zębuszka odwdzięcza się dziecku małym upominkiem.

Wróżka Zębuszka zaczyna odwiedzać dziecko, gdy traci ono pierwszego ząbka. Najczęściej ząbki zaczynają wypadać około 5-6 urodzin. W tym wieku dziecko pozbywa się mleczaków, na których miejscu zaczną wyrastać zęby stałe, które z kolei pozostaną na długo.
Dziecku w tym wieku nie jest łatwo zaakceptować fakt, że wypadają mu zęby. Odczuwa ono ból i dyskomfort, związany z tym, że ząb się rusza. Może to bardzo często wiązać się z trudnościami podczas jedzenia pokarmów stałych, w szczególności z gryzieniem twardszych rzeczy. Dziecko źle się czuje również ze swoim wyglądem (gdy brakuje mu zębów z przodu). Jak zatem przygotować dziecko na wypadanie zębów mlecznych? W czym pomoże zębowa wróżka?

Kiedy dziecko zaczyna czuć, że ząbek się rusza, to czas, aby wytłumaczyć maluchowi, iż ząb niebawem wypadnie. Uspokoi to malucha, sprawi, że nie będzie przerażony nowym doświadczeniem. Dziecko musi wiedzieć, że na miejscu starego zęba w niedługim czasie wyrośnie nowy, który będzie mu towarzyszył przez długie lata. Maluch, który zrozumie naturalną kolej rzeczy (zęby mleczne wypadają, a na ich miejscu rosną stałe) - łatwiej zaakceptuje tę sytuację. Będzie mu na pewno raźniej, jeśli podzielisz się z nim własnymi doświadczeniami związanymi z wypadaniem zębów. Tak, aby dziecko wiedziało, że przechodzi przez to każdy.

Na pomoc i mniej bolesną przeprawę przez utratę zębów przychodzi wróżka zębuszka. Wróżka zębuszka marki Maileg jest szczególnie do tego zadania przygotowana. Poza niezbędnymi akcesoriami (różdżka, czapeczka), ma pudełko na ząbka w kształcie serduszka. Poza tym ta myszka odmiennie w stosunku do klasycznej baśniowej wróżki, jest przy maluszku cały czas i pociesza dziecko nie tylko w okresie wypadania ząbków, lecz w każdej trudnej dla niego chwili.

Skrzaty Maileg

Gdy wkroczy się w przestrzeń baśni, nie sposób nie opowiedzieć o naszej nowości. Zatem oto ona: leśne skrzaty marki Maileg. Nasze myszki bożonarodzeniowe to nie tylko przepiękna dekoracja świąteczna, która nada oryginalności każdemu kącikowi w domu. To również znakomite nawiązanie i zachęta do czytania tradycyjnych baśni dla dzieci. Zaproszenie do kolorowego świata, w którym niemożliwe staje się możliwe. Świata do granic rozbudzającego wyobraźnię i zachęcającego malucha do kreatywności. Bowiem sposobów na zabawę jest nieskończenie wiele:)

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl