12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Deska do balansowania - jest fun!

Deska do balansowania - jest fun!

W ofercie Bebe Corp pojawiła się niesamowita nowość!

Oto ona! Deski do balansowania marki Wobbel - rozwiązanie wprost idealne na rozpoczynający się sezon jesienno – zimowy! Dlaczego?

 

Otóż deska do balansowania w ciekawy i intrygujący sposób zachęca dzieci do uczestnictwa w zajęcaich ruchowych, nawet wtedy, gdy za oknem pada:)

 

Zacznijmy jednak od początku...

...Wobbel to holenderska marka stworzona przez Hannelore Blaauw, która szukała niecodziennych rozwiązań dla wsparcia rozwoju swojego autystycznego synka. Efektem poszukiwań nietuzinkowych sposobów na prorozwojową zabawę w zaiciszu domowym stały się deski do balansowania. Ta prosta konstrukcja okazała się nie tylko znakomitym rozwiązaniem dla potrzeb dziecka, wymagającego większej uwagi i niecodziennych sposobów działania, lecz również niezwykle zajmującą zabawką, wyzwalającą głęboko ukryte pokłady kreatywności:).

Ich prosta konstrukcja daje szerokie pole do popisu:)

Pragniesz stworzyć w waszym domu mini plac zabaw? Chcesz zachęcić dziecko do zdobywania nowych umiejętności oraz ćwiczenia tych już nabytych? Może liczysz na to, że rozbudzisz pomysłowość swojego malucha? Czy też chcesz zachęcić dziecko do aktywności ruchowej? A może tak wszystko w jednym i wiele więcej?

Tak, tak! Deski balansujące potrafią wiele więcej. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia!

 

Deska balansująca dla dzieci - korzyści

Balansowanie i bujanie na deskach Wobbel zapewnia wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację oraz pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego. Aktywność ta uczy cierpliwości i zachęca do wytrwałości. Ten rodzaj zabawy wpływa również na tworzenie nowych połączeń pomiędzy neuronami. Koi emocje, wycisza, daje poczucie bezpieczeństwa.

 

Sposób na rozwój kreatywności u dzieci

Deski Wobbel to także wyzwanie dla dziecięcej kreatywności. Mogą bowiem pełnić różne funkcje. Oprócz zabawki do balansowania mogą stać się kołyską dla lalek, wygodnym siedziskiem, podestem, torem dla autek, stolikiem…

Są też designerskim elementem wyposażenia nowoczesnego wnętrza i doskonałym narzędziem do walki z nudą i lenistwem.

 

Deska balansująca dla dorosłych, czy dla dzieci

Szepnę jeszcze, że ta zabawka zachęca do aktywności fizycznej całą rodzinę. Mogą z niej korzystać dzieci w każdym wieku, a także nastolatkowie i dorośli. Deski mogą służyć do wykonywania różnorodnych ćwiczeń. Polecane są do ćwiczenia jogi. Poniżej prezentuję przykładowy zestaw ćwiczeń.

 

 

 

Zapewne zadasz sobie pytanie. Kiedy warto zacząć korzystać z tej wielofunkcyjnej zabawki? Cóż, jak najszybciej! Gdy tylko dostrzeżesz, że Twoje dziecko jest gotowe, by podjąć takie „wyzwanie”:).

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl