12

[04.09,05.09]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Dzisiaj już nie wysyłamy. Paczka zostanie wysłana jutro.

 

JOIN SOCIETY OF KIDS!

 

 

Siła przytulania - dlaczego przytulanie jest ważne?
Siła przytulania

Siła przytulania jest niezwykle istotna dla człowieka, zarówno w jego wczesnym rozwoju, jak i w życiu dorosłym. Przytulanie, dociskanie, ściskanie czy szczypanie to tylko niektóre formy dotyku, które mają ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia i rozwoju emocjonalnego.

Już od najmłodszych lat dotyk jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. Bez niego, nie potrafimy się w pełni rozwijać. W momencie narodzin, pierwszymi bodźcami, jakie otrzymujemy, są dotyk i kontakt cielesny. To właśnie one dają nam poczucie bezpieczeństwa, bliskości i miłości. Niemowlęta domagają się i krzyczą o ciepło czyjegoś ciała, ponieważ takie przytulenie jest dla nich niezbędne do prawidłowego rozwoju emocjonalnego i fizycznego.

Niestety, wraz z dorastaniem, dotyk zaczyna tracić na znaczeniu. Dlaczego tak się dzieje? W życiu dorosłym wielu z nas zapomina o sile dotyku i skupia się na innych aspektach życia, takich jak praca, zobowiązania czy problemy. Często brakuje nam czasu i uwagi, aby poświęcić się przytulaniu czy bliskości z innymi ludźmi.

Często zaniedbujemy również nasze własne ciało. W walce z codziennymi wyzwaniami zapominamy o tym, że nasze ciało potrzebuje uwagi i troski. Zbyt często zapominamy o pielęgnacji skóry, odpowiednim odżywianiu czy regularnej aktywności fizycznej. Ignorowanie naszego ciała może prowadzić do negatywnych konsekwencji dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Jednak warto pamiętać, że siła przytulania i dotyku mają ogromne znaczenie dla naszego życia. Przytulanie stanowi ważny element naszych relacji z innymi ludźmi. Dotyk może być wyrazem czułości, zrozumienia, miłości i wsparcia. Przytulając kogoś, możemy przekazać mu ciepło i bliskość, które są niezbędne dla każdego człowieka.

Ważne jest również, abyśmy pamiętali o naszym własnym ciele. Regularne dbanie o siebie poprzez pielęgnację, zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną pozwoli nam poczuć się lepiej zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Dotykając nasze własne ciało, możemy odkryć jego potrzeby i nauczyć się słuchać siebie.

Siła przytulania i dotyku nie powinna być niedoceniana. To ważny element naszego życia, który może przynieść nam wiele radości i satysfakcji. Pamiętajmy, aby poświęcać czas i uwagę na bliskość z innymi ludźmi oraz na nasze własne ciało. Dotykajmy, przytulajmy i cieszmy się mocą tego prostego, ale tak ważnego zmysłu.

 

Puf Human Bag - gdy potrzebujesz przytulania

 

Przytulanie jest jedną z najbardziej podstawowych potrzeb człowieka. Każdemu z nas czasami przyda się chwila bliskości, ciepła i bezpieczeństwa, które może przynieść przytulenie. Na tę potrzebę doskonale odpowiada puf Human Bag marki Intibag.

Human Bag to unikalna pufa sensoryczna, która została zaprojektowana z myślą o potrzebie relaksu, odprężenia, wyciszenia. Ten wyjątkowy puf jest wykonany z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który możemy objąć i poczuć się jakbyśmy byli w ramionach drugiej osoby.

Jedną z zalet Human Bag jest jego wszechstronność. Można go używać w różnych sytuacjach i miejscach - w domu, w biurze, w salonie - gdzie tylko masz potrzebę. Możemy w nim znaleźć idealną pozycję do relaksu i przytulania.

Pufa Human Bag ma również pozytywny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Wpływa na poprawę nastroju i redukcję stresu. Dlatego korzystanie z Human Bag może być doskonałą formą terapii relaksacyjnej dla osób zmagających się z codziennym stresem i napięciem.

Dodatkowo, Human Bag może być używany jako narzędzie terapeutyczne dla osób z niepełnosprawnościami, które mają trudności z poruszaniem się lub potrzebują dodatkowej stymulacji sensorycznej. Przytulanie i dotyk dostarczane przez Human Bag mogą przynieść im ulgę i poczucie bezpieczeństwa. 

 
Dla kogo jest przeznaczony mały Human bag?

 

Human bag (mały) to 7-kilowy obiekt, który służy do kształtowania prawidłowego rozwoju dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Obiekt:

 • kształtuje motorykę dużą,
 • rozwija koordynację wzrokowo-ruchową,
 • rozwija zmysł równowagi,
 • stanowi pomoc w gimnastyce korekcyjnej,
 • wspomaga terapię sensoryczną
 • służy do ściskania i przytulania

 Co można nim robić?

 • dociskać ciało,
 • toczyć się z nim po podłodze,
 • pchać, ciągnąć, ćwiczyć równowagę
 • dopasowywać kształt swojego ciała do obiektu
 • uderzać pięściami, wbijać w niego stopy

Human bag jest bardzo pomocnym narzędziem, które zaspokoi potrzeby bezpieczeństwa regulacji emocji.

Jako obiekt dla dzieci w przedszkolach może służyć jako ścieżka sensoryczna (przydatna na gimastyce korekcyjnej i w terapii sensorycznej).

 

Dla kogo jest przeznaczony duży Human bag?

Human bag (duży) to 18-kilowa wersja produktu kierowana zarówno do nastolatków, jak i do osób dorosłych. Może służyć jako świetne siedzisko czy leżanka, ale też jako narzędzie regulacji emocji (przytulanie, wyrzucanie złości), wyciszania przez stymulację czucia głębokiego (docisk) i rozluźniania obszaru miednicy czy dolnej partii kręgosłupa.

Human bag to narzędzie, które pomoże ci zrelaksować swoje ciało i umysł. Zadbaj o swój dobrostan i pozwól sobie na nowy sposób odpoczynku.

                                                                                                              

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl