Mam oko na litery

Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Nauczenie dziecka liter i słów może przebiegać w atmosferze dobrej zabawy! Nie trzeba wcale do tego celu używać nudnych książek, przy których pociecha zacznie ziewać. Przyda się za to coś oryginalnego i pomysłowego!

Każda strona "Mam oko na litery" to prawdziwe wyzwanie dla najmłodszych! Tyle na tych ilustracjach postaci i przedmiotów, a wszystko trzeba jakoś nazwać. Tylko jak? Na szczęście jest też pomoc - na stronach, w lewym lub prawym górnym rogu, znajdują się litery. Teraz należy znaleźć zaczynające się na podaną literę zwierzęta, postaci i rzeczy. Jest pies; co ma na głowie i co trzyma w łapach? Jest również prehistoryczny stwór - co je i czy ma jakieś imię? A kto obsługuje nosorożca w barze? To dopiero początek: czy dziecku uda się nazwać wszystko, co widzi? Na pewno tak, w końcu praktyka czyni mistrza. Jeśli do zabawy przyłączą się rodzice lub opiekunowie, to rozrywka będzie jeszcze lepsza!

"Mam oko na litery" to fascynująca wyprawa do kolorowego świata zgadywanek. Bogato ilustrowana książka dostarczy niezapomnianych chwil, nauczy dziecko liter i nowych słów oraz sprawi, że czas upłynie znacznie przyjemniej. To doskonałe ćwiczenie na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych i poznawczych. Książeczka należy do serii zgadywanek "Mamoko".

Aleksandra i Daniel Mizielińscy, odpowiedzialni za serię "Mamoko", przygotowali wspólnie także inne pozycje dla dzieci: "Mapy", "Pod ziemią, pod wodą" czy "D.O.M.E.K.". Lista tytułów ich autorstwa jest naprawdę długa. Wspólnie zdobyli także liczne nagrody i wyróżnienia: za książkę "Co z ciebie wyrośnie?" otrzymali w 2010 r. prestiżowe wyróżnienie BolognaRagazzi Award; kilka lat później, w 2013 r., to samo, tyle że dwukrotnie, spotkało "Mapy" - podczas Prix Sorci?res i Primo Andersen.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl