Mam oko na liczby

Cena: 29,90 zł 29.90
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Próbujesz wprowadzić swoją pociechę w matematyczny świat, by już od najmłodszych lat uczyło się podstawowych liczb i działań? Pragniesz urozmaicić jego zabawę o nowe doświadczenia? Kolejna książeczka z serii "Mamoko" będzie świetnym wyborem! "Mam oko na liczby" skupi uwagę Twojego dziecka, jednocześnie dostarczając mu potężną dawkę rozrywki.

Matematyka to królowa nauk, ale także odwieczny problem wielu uczniów. Dlatego właśnie warto już od najmłodszych lat praktykować u dziecka naukę cyfr, liczb i podstawowego liczenia - to z pewnością ułatwi maluchowi wejście w świat edukacji, który prędzej czy później go czeka.

"Mam oko na liczby" to książeczka przepełniona kolorowymi ilustracjami różnego rodzaju - na każdej stronie aż roi się od zwierząt, przedmiotów czy sympatycznych bohaterów. Nie bez powodu jest ich aż tak dużo: zadaniem dziecka jest odnalezienie danej liczby w lewym górnym rogu każdej strony i dopasowanie do niej rzeczy widocznych na ilustracji - maluch musi liczyć poszczególne grupy, by dowiedzieć się, których zwierząt, postaci lub przedmiotów jest tyle, na ile wskazuje liczba na górze strony.

Na każdej z ilustracji znajduje się aż 10 zestawów, które dziecko ma możliwość przeanalizować i dopasować do danej liczby. To świetne ćwiczenie na logikę oraz spostrzegawczość; dodatkowo taka zabawa pomaga dziecku przyswoić podstawową wiedzę matematyczną, taką jak dodawanie i rozpoznawanie kolejnych liczb.

Autorami książeczki jest słynny duet grafików - Aleksandra i Daniel Mizielińscy. Od lat pracują w branży designerskiej i graficznej, prowadzą też własne studio pod adresem www.hipopotamstudio.pl. Swoją twórczością literacką starają się dopasować do gustów najmłodszych i najbardziej wymagających Czytelników. Jedna z ich publikacji, "Co z Ciebie wyrośnie?" uzyskała w 2010 roku prestiżową nagrodę BolognaRagazzi Award.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl