Maileg: myszka książę 13cm - PRINCE BIG BROTHER

Cena: 95,00 zł 95.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

W Królestwie Maileg nie może zabraknąć Jego Książęcej Mości. A zatem Drodzy Dworzanie...

... oto Myszka Prince Maileg:)

Starszy brat Maileg:

  • mierzy 13 cm
  • ma brzuszek w niebieskie wzory, zdejmowane bufiaste spodnie w paski, z naszytymi pomarańczowymi guziczkami oraz białą etolę w szare kropki z pomarańczowym guziczkiem
  • a na głowie oczywiście korona:) 

 

Świat Maileg to przestrzeń pełna zabawy w odgrywanie ról, która rozwija liczne umiejętności. Należą do nich umiejętności społeczne (takie jak nauka współpracy, odkrywanie potrzeb innych ludzi, rozwijanie empatii) oraz umiejętności związane z codziennym funkcjonowaniem (np. przygotowywanie posiłków). Dzięki temu dziecko coraz bardziej się usamodzielnia oraz uczy odpowiedzialności. Zabawa w odgrywanie ról to również trening kreatywności.

Ogromną zaletą tego rodzaju zabaw jest to, że rodzice mogą dzięki nim lepiej poznać własne dzieci. Maluchy mają problem z formułowaniem swoich obaw, mówieniem o problemach. Jeśli coś wywołuje u dziecka niepokój, to prawdopodobnie ukaże się podczas odgrywania roli.

 

Duńskie zabawki Maileg zapraszają do kreatywnej zabawy!

Tata mysz to głowa rodziny Maileg, do której należą m.in. mama mysz, starsza siostra Maileg, młodsza siostra Maileg, starszy brat Maileg. Każda z myszek jest inna, wykonuje różne zawody, ma inne pasje i zainteresowania. Nasza rodzinka Maileg potrzebuje też domku, a w nim mebli i akcesoriów. Z Bebe Corp urządzisz cały świat Maileg! 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl